Your search results

APARTAMENT ME QIRA 3+1+2 TEK STADIUMI AIR ALBANIA

€ 2,000
AIR ALBANIA
Favorite

Përshkrimi

Jepet me qira super apartament 3+2+1 tek Stadiumi Air Albania.

Apartamenti organizohet me nje sallon te madh bashke me kuzhinen, dy dhoma gjumi, nje ambient per palester dhe dy banjo.

Mund te perdoret dhe si zyre.

Siperfaqe totale 200 m2.

Cmimi i qirase per muaj eshte 2000 Euro.

Per nje vizite ne prone ju lutem na kontaktoni.

 

 

Të dhënat e Pronës

Id: 30468
Çmimi: € 2,000
Sipërfaqja: 200 m2
Dhoma: 4
Dhoma Gjumi: 1
Tualete: 3

Veçori dhe Komoditete

Veçori të tjera
Ajër i kondicionuar
Ambient per palester
Ashensor
Ballkon
Frigorifer
Mobiluar
Parket

Fatmir Caushi

Më Kontakto

Planifiko një takim
Telefono '+355 69 995 7675 WhatsApp

Similar Listings

Rezidenciale

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 TEK KODRA E DIE...

€ 350
Dhoma Gjumi1
Tualete2
1 Dhoma Gjumi
2 Tualete
Jepet apartament 2+1 me qera tek Kodra e Diellit. Cmimi 350 Euro ne muaj.   Per me shume informacion ju lutem na ko ...
Jepet apartament 2+1 me qera tek Kodra e Diellit. Cmimi 350 Euro ne muaj.   Per me shume inform ...
€ 350
Rezidenciale

VILE TRE KATESHE ME QIRA PRANE UNIVERSITETIT...

€ 3,000
Size4,000 m2
4,000 m2
Jepet me qira vile tre kateshe prane universitetit “Marlin Barleti” , Selite. Vendodhja: Selite, prane Unive ...
Jepet me qira vile tre kateshe prane universitetit “Marlin Barleti” , Selite. Vendodhja: ...
€ 3,000
Rezidenciale

APARTAMENT ME QIRA 2+1+2 NE BLLOK

€ 700
Dhoma Gjumi1
Tualete2
Size135 m2
1 Dhoma Gjumi
2 Tualete
135 m2
Jepet apartament me qira 2+1+2 me siperfaqe 135 m2. Organizohet me sallon ndenje plus kuzhine, dy dhoma gjumi,  dy tuale ...
Jepet apartament me qira 2+1+2 me siperfaqe 135 m2. Organizohet me sallon ndenje plus kuzhine, dy dh ...
€ 700

Compare Listings

Fatmir Caushi