Your search results

APARTAMENT NE SHITJE 2+1+2 NE FRESK

€ 90,000
Rruga Muhmet Deliu, Fresk, Tirane.,
Favorite

Përshkrimi

Apartament per shitje 2+1+2 ne zonen e Freskut ne rrugen Muhamet Deliu.
Apartamenti eshte me siperfaqe totale 123.6 m2 plus verande prej 50 m2 e cila e ben ate te vecante nepermjet pamjes se bukur qe ofron dhe ndricimit natyral te ambjentit te ndenjes.
Organizohet ne nje ambjent te perbashket ndenje dhe kuzhine, dy dhoma gjumi, garderobe dhe dy tualete.
Ndodhet ne katin e dyte teknik (kati i pare i banimit), dhe orientim veri-perendim.
Ne apartament jane bere investime ne sistemin elektrik, termoizolim, parket, dritare plastike termike dopioxham etj.
Disponon certifikate pronesie.

Per me teper informacion ose nje vizite ne prone ju lutem na kontaktoni.

Të dhënat e Pronës

Id: 30416
Çmimi: € 90,000
Dhoma: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2
Year Built: 2010

Veçori dhe Komoditete

Veçori të tjera
Ashensor
Ballkon
Depo/Zyre
Kopesht
Me hipoteke
Parket
Perendim
Verande
Veri-Perendim

Sonila Krasniqi

Më Kontakto

Planifiko një takim
Telefono '+355 674 881 216 WhatsApp

Similar Listings

Rezidenciale

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK FRESKU

€ 70,000
Dhoma Gjumi1
Tualete2
Size106 m2
1 Dhoma Gjumi
2 Tualete
106 m2
Shitet apartament ne fresk 2+1+2 ballkone , Kati 3 banim me orientimi veri-perendim. Siperfaqe 106 m2 bruto dhe 95.8 net ...
Shitet apartament ne fresk 2+1+2 ballkone , Kati 3 banim me orientimi veri-perendim. Siperfaqe 106 m ...
€ 70,000
Rezidenciale

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK FRESKU

€ 53,000
Dhoma Gjumi1
Tualete1
Size73 m2
1 Dhoma Gjumi
1 Tualete
73 m2
Shitet apartament 1+1 totalisht i mobiluar  tek Fresku. Siperfaqe totale 72.7 m2. Organizohet me nje sallon ndenje bashk ...
Shitet apartament 1+1 totalisht i mobiluar  tek Fresku. Siperfaqe totale 72.7 m2. Organizohet me nje ...
€ 53,000
Rezidenciale

SHITET APARTAMENT 2+1 NE FRESK

€ 86,000
Dhoma Gjumi1
Tualete2
Size120 m2
1 Dhoma Gjumi
2 Tualete
120 m2
Shitet apartament 2+1 ne Fresk me nje pamje te mrekullueshme.  Siperfaqe totale 120 m2 Disponon hipoteke Kati i Shtate N ...
Shitet apartament 2+1 ne Fresk me nje pamje te mrekullueshme.  Siperfaqe totale 120 m2 Disponon hipo ...
€ 86,000

Compare Listings

Sonila Krasniqi