Your search results

APARTAMENT NE SHITJE 2+1+2 TEK RRUGA E KAVAJES PRANE POLIKLINIKES 9

€ 145,000
Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1026, Albania,
Favorite

Përshkrimi

Apartamenti pozicionohet midis Rruges se Kavajes dhe Myslym Shyrit
Siperfaqe totale 104.5 m2
Siperfaqe e brendshme 92.78 m2

Nese fokusohemi te avantazhet,kjo prone ofron shume!
Cmimi optimal
Pozicionuar ne nje ndertese te re
Orientim Lindje-Perendim
Spacioz dhe plot ndricim natyral
Gjithcka afer
Akses ne cdo drejtim
Mundesi parkimi

Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni!
0696448584

Të dhënat

Property Id : 30535
Çmimi: € 145,000
Property Size: 105 m2
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2
Year Built: 2005

Grejs Nasufi

Office Coordinator
Member of: Star Real Estate

Grejs Nasufi

Office Coordinator

Contact Me

Rezervo nje takim
Call WhatsApp
Translate »

Compare Listings

Grejs Nasufi