Your search results

APARTAMENTE 1+1 DHE 2+1 NE SHITJE, TE RRUGA E BARRIKADAVE

Rruga e Barrikadave,
Favorite

Përshkrimi

Apartamente  me tipologji 1+1 dhe 2+1 ne shitje, te rruga e Barrikadave.

Siperfaqe, kate dhe planimetri te ndryshme.

Vendosni ju cili apartament pershtatet kerkeses dhe deshires tuaj.

Pallati eshte ne faze ndertimi me punime te larta cilesie.

Ndodhet ne qender te qytetit, zona ofron te gjitha fasilitetet dhe komoditetet per nje jetese te mire.

Prona vjen me nje cmim shume me te favorshem se tregu.

Cmimi fillon nga 1650 euro/m2 deri te 1800 euro/m2.

 

Per me shume informacion mos hezitoni te na kontaktoni

+355699957675

 

Të dhënat

Property Id : 29546
Year Built: 2020

Veçori dhe Komoditete

Veçori të tjera
Faze ndertimi
Qender Qyteti
Translate »

Compare Listings

Star Real Estate