Your search results

APARTAMENT ME QIRA 2+1 ME STUDIO RRUGA "SAMI FRASHERI"

€ 800
Sami Frashëri, Bulevardi Gjergj Fishta, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania,
Favorite

Përshkrimi

SUPER APARTAMENT ME QIRA 2+1
Rr.Sami Frasheri

Organizimi:
Dhome ndjenje dhe guzhine e vecuar, 2 dhoma gjumi, nje studio, nje tualet, nje korridor dhe nje ballkon.

Pallat i ri, me ashensor

Çmimi 800 EURO

Per me shume informacion ose nje vizite ne prone me kontaktoni
069 995 7675

Të dhënat

Property Id : 30450
Çmimi: € 800

Fatmir Caushi

Contact Me

Rezervo nje takim
Call 0699957675 WhatsApp
Translate »

Compare Listings

Fatmir Caushi