Your search results

BAR-RESTORANT ME QIRA TEK REZIDENCA KODRA E DIELLIT

€ 2,100
Kodra e Diellit, Kodra e Diellit 1, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania,
Favorite

Përshkrimi

BAR-RESTORANT ME QIRA
Kodra e Diellit

Siperfaqja totale e ambientit eshte 930 m2 nga te cilat 250 m2 eshte kend lojrash.

I organizuar ambient open space me te gjitha pajisjet e nevojshme funksionale duke ofruar mundesi te mire per zhvillimin e aktivitetit tuaj.

Ne ambjentet e tij ndodhet kuzhine, piceri, magazine, kend lojerash, verande e mbyllur dhe verande e hapur, poste parkimi etj.

Cmimi: 2100 Euro/Muaj

Të dhënat

Property Id : 30421
Çmimi: € 2,100
Property Size: 930 m2

Fatmir Caushi

Contact Me

Rezervo nje takim
Call 0699957675 WhatsApp

Te ngjashme

Komerciale
Translate »

Compare Listings

Fatmir Caushi