Your search results

DUBLEX PER SHITJE TEK ELEONORA

€ 175,000
Kodra e Diellit
Favorite

Përshkrimi

Shitet dublex tek Eleonora.

Siperfaqe totale e apartamentit eshte 190 m2 nga te cilat 45 m2 jane Verande.

 

Të dhënat e Pronës

Id: 30431
Çmimi: € 175,000
Sipërfaqja: 190 m2

Veçori dhe Komoditete

Veçori të tjera
Ashensor
Ballkon
Me hipoteke
Verande

Fatmir Caushi

Më Kontakto

Planifiko një takim
Telefono '+355 69 995 7675 WhatsApp

Similar Listings

Rezidenciale

VILE ME QIRA TEK WHITE HOUSES, PRANE TEG

€ 2,500
Size250 m2
250 m2
VILE ME QIRA White Houses, prane TEG. Siperfaqja totale eshte 250 m2. Vila eshte e organizuar ne tre kate dhe totalisht ...
VILE ME QIRA White Houses, prane TEG. Siperfaqja totale eshte 250 m2. Vila eshte e organizuar ne tre ...
€ 2,500
Rezidenciale

SHITET APARTAMENT 2+1 NE LINZE

€ 70,000
Dhoma Gjumi1
Tualete2
Size130 m2
1 Dhoma Gjumi
2 Tualete
130 m2
Shitet apartament 2+1 ne Linze, prane restorant Dy Luanet. Siperfaqja totale e apartamentit eshte 130 m2. Pozicionohet n ...
Shitet apartament 2+1 ne Linze, prane restorant Dy Luanet. Siperfaqja totale e apartamentit eshte 13 ...
€ 70,000
Rezidenciale

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK FRESKU

€ 70,000
Dhoma Gjumi1
Tualete2
Size106 m2
1 Dhoma Gjumi
2 Tualete
106 m2
Shitet apartament ne fresk 2+1+2 ballkone , Kati 3 banim me orientimi veri-perendim. Siperfaqe 106 m2 bruto dhe 95.8 net ...
Shitet apartament ne fresk 2+1+2 ballkone , Kati 3 banim me orientimi veri-perendim. Siperfaqe 106 m ...
€ 70,000

Compare Listings

Fatmir Caushi