Your search results

GODINE 3-KATSHE NE SHITJE, NE AUTOSTRADEN TIRANE-DURRES.

€ 1,500,000
Autostrada Tirane-Durres,
Favorite

Përshkrimi

Në autostradën Tiranë – Durrës, km 1.5, shitet truall + godine 3 kateshe.
• Me dokumentacion të rregullt.

• Trualli ka siperfaqe 3400 m2, nga te cilat njolla e ndërtimit është 1200 m2.

• Godina është 3 kate (3600 m2 në total) dhe është konstruksion me kolona.

• Ofron akses te menjehershëm me rrugën dytesore.

• Cmimi: 1.5 milionë €

Per me shume informacion mos hezitoni te na kontaktoni

+355699957675

Të dhënat

Property Id : 29544
Çmimi: € 1,500,000

Veçori dhe Komoditete

Veçori të tjera
Me hipoteke

Contact Me

Rezervo nje takim
Call WhatsApp
Translate »

Compare Listings