Your search results

HOTEL PER SHITJE NE BORSH

€ 3,200,000
Favorite

Përshkrimi

Shitet hotel kater katesh ne vijen bregdetare te Borshit.
Siperfaqja totale e truallit eshte 3000m2 nga te cilat 1260m2 eshte siperfaqe e nderteses, dhe pjesa tjeter eshte e shfrytezuar per pishine, parking, recepsion dhe oborr te gjelberuar.
Hoteli ka tre kate me dhoma hotelerie dhe nje nga katet eshte i pershtatur ne funksion te personelit, lavanderi, depo etj.
Te gjitha dhomat jane me ballkone dhe ofrojne pamje nga deti.
Hoteli eshte totalisht i investuar dhe ne gjendje funksionale gjate gjithe vitit.
Ne hapesiren ballore te jashtme pozicionohet bari dhe restoranti i cili eshte i pajisur me te gjitha kushtet funksionale.
Hoteli ka nje ecuri biznesi shume te kenaqshme dhe kerkesa te larta gjate sezonit veror te zgjatur ne kohe.
Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni!

Të dhënat

Property Id : 29586
Çmimi: € 3,200,000
Dhoma: 25
Dhoma Gjumi: 21

Veçori dhe Komoditete

Veçori të tjera
Pishine

Contact Me

Rezervo nje takim
Call WhatsApp
Translate »

Compare Listings