Your search results

HOTEL PER SHITJE NE RADHIME, VLORE

Radhime,Vlore,
Favorite

Përshkrimi

HOTEL PER SHITJE NE RADHIME,VLORE

Hoteli pozicionohet ne vijen bregdetare dhe ka akses direkt me rrugen kryesore.

Informacion mbi hotelin:

•Ne total shfrytezon nje siperfaqe prej 6500 m²
• Siperfaqe trualli 1100 m²
• Siperfaqe ndertimi 1700 m²
• Strukture 5 kateshe
• Siperfaqe parkimi 2000 m²

Hoteli ka ne dispozicion:
• 11 dhoma standarte
• 9 suita
• 2 dhoma personeli
• Kuzhine funksionale
• Bar-Restorant

Nje nga veçorite e Hotelit eshte kapaciteti i larte i shezlloneve pergate siperfaqes se shfrytesueshme, dhe investimi i bere se fundmi per Beach Bar.

•Hoteli eshte i sapo investuar (totalisht).

Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni.

Të dhënat e Pronës

Id: 30481
Sipërfaqja: 6,500 m2

Veçori dhe Komoditete

Fatmir Caushi

Më Kontakto

Planifiko një takim
Telefono '+355 69 995 7675 WhatsApp

Compare Listings

Fatmir Caushi