Your search results

JEPET AMBIENT ME QIRA PRANE LULISHTES CAJUPI

€ 450
Favorite

Përshkrimi

Ofrohet ambient komercial per qira prane stadiumit Dinamo (Lulishte Cajupi).

Ambienti ka siperfaqe totale 69 m2 dhe ndahet ne dy ambiente dhe dy tualete.

Ndodhet ne katin perdhe dhe ka hyrje te dedikuar ose nga shkalla pallatit.

Ambienti ofrohet bosh.

Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni.

 

Të dhënat e Pronës

Id: 30435
Çmimi: € 450
Sipërfaqja: 68 m2
Dhoma: 22
Dhoma Gjumi: 2

Veçori dhe Komoditete

Sonila Krasniqi

Më Kontakto

Planifiko një takim
Telefono '+355 674 881 216 WhatsApp

Similar Listings

Komerciale

AMBIENT PER QIRA TE STADIUMI DINAMO

€ 700
Dhoma Gjumi1
Size86 m2
1 Dhoma Gjumi
86 m2
Jepet me qira ambient per zyra, prane stadiumit Dinamo. Ambienti ka siperfaqe 86 m2 i cili eshte i ndare ne dy ambiente ...
Jepet me qira ambient per zyra, prane stadiumit Dinamo. Ambienti ka siperfaqe 86 m2 i cili eshte i n ...
€ 700

Compare Listings

Sonila Krasniqi