Your search results

JEPET APARTAMENT 2+1+2 ME QIRA PRANE SELVISE

€ 700
Rruga Siri Kodra, prane Selvise
Favorite

Përshkrimi

Jepet apartament 2+1+2 me qira ne rrugen Siri Kodra.

Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati me ashensor.

Mobilimi i apartamentin do te jete si ne render me arredim bashkekohore.

Siperfaqe totale 110 m2.

Cmimi 700 Euro.

 

Per me shume informacion ju lutem te na kontaktoni.

 

Të dhënat e Pronës

Id: 30449
Çmimi: € 700
Sipërfaqja: 110 m2
Dhoma: 2
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2

Veçori dhe Komoditete

Fatmir Caushi

Më Kontakto

Planifiko një takim
Telefono '+355 69 995 7675 WhatsApp

Similar Listings

Rezidenciale

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 TEK KODRA E DIE...

€ 350
Dhoma Gjumi1
Tualete2
1 Dhoma Gjumi
2 Tualete
Jepet apartament 2+1 me qera tek Kodra e Diellit. Cmimi 350 Euro ne muaj.   Per me shume informacion ju lutem na ko ...
Jepet apartament 2+1 me qera tek Kodra e Diellit. Cmimi 350 Euro ne muaj.   Per me shume inform ...
€ 350
Rezidenciale

VILE TRE KATESHE ME QIRA PRANE UNIVERSITETIT...

€ 3,000
Size4,000 m2
4,000 m2
Jepet me qira vile tre kateshe prane universitetit “Marlin Barleti” , Selite. Vendodhja: Selite, prane Unive ...
Jepet me qira vile tre kateshe prane universitetit “Marlin Barleti” , Selite. Vendodhja: ...
€ 3,000
Rezidenciale

APARTAMENT ME QIRA 3+1+2 TEK STADIUMI AIR AL...

€ 2,000
Dhoma Gjumi1
Tualete3
Size200 m2
1 Dhoma Gjumi
3 Tualete
200 m2
Jepet me qira super apartament 3+2+1 tek Stadiumi Air Albania. Apartamenti organizohet me nje sallon te madh bashke me k ...
Jepet me qira super apartament 3+2+1 tek Stadiumi Air Albania. Apartamenti organizohet me nje sallon ...
€ 2,000

Compare Listings

Fatmir Caushi