Your search results

JEPET BAR-RESTORANT ME QIRA, Kodra e Diellit

€ 2,100
Kodra e Diellit, Kodra e Diellit 1, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania,
Favorite

Përshkrimi

💥JEPET BAR-RESTORANT ME QIRA💥

📍Kodra e Diellit

📐Siperfaqja totale e ambientit eshte 930 m2 nga te cilat 250 m2 eshte kend lojrash.

📝 I organizuar ambient open space me te gjitha pajisjet e nevojshme funksionale duke ofruar mundesi te mire per zhvillimin e aktivitetit tuaj.

🔺️Ne ambjentet e tij ndodhet kuzhine, piceri, magazine, kend lojerash, verande e mbyllur dhe verande e hapur, poste parkimi etj.

💶 Cmimi: 2100 Euro/Muaj

👉Per nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni

☎️:0699957675

Të dhënat

Property Id : 31234
Çmimi: € 2,100
Property Size: 930 m2

Star Real Estate

realestate@stargroup.com

Contact Me

Rezervo nje takim
Call 0692703400 WhatsApp

Te ngjashme

Komerciale
Komerciale
DHËNË ME QERA
Translate »

Compare Listings

Star Real Estate