Your search results

Jepet me qera ambient komercial, pergjate rruges se Kokonozve Tirane

€ 3,000
Rruga e kokonozeve,
Favorite

Përshkrimi

💫Jepet me qera ambient komercial💫

📍Ambienti eshte i shtrire ne 35 m pergjate rruges se Kokonozve Tirane

🔺️Ndertim i ri vitit 2022
📐Kati pare 269m2 eshte 4.2m i larte.
📐Kati i dyte 269m2 eshte 2.8m i larte.
🔺️Ka 12 vende parkimi para objektit.

📝Karakteristika & pajisje

👉Mundesi ndarje te brendshme sipas deshires.
👉Disponon linje 3 fazore, sistem zjarrefikese,vetrata termike dhe shkalle te brendshme.

💶3000€/ muaj

👉Per nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni

☎️: 069 270 3400

Të dhënat

Property Id : 30838
Çmimi: € 3,000
Property Size: 538 m2

Fatmir Caushi

Contact Me

Rezervo nje takim
Call 0699957675 WhatsApp
Translate »

Compare Listings

Fatmir Caushi