Your search results

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 TEK KODRA E DIELLIT

€ 350
Kodra e Diellit,
Favorite

Përshkrimi

Jepet apartament 2+1 me qera tek Kodra e Diellit.

Cmimi 350 Euro ne muaj.

 

Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni.

Të dhënat e Pronës

Id: 30451
Çmimi: € 350
Dhoma: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualete: 2

Veçori dhe Komoditete

Erjon Caushi

Më Kontakto

Planifiko një takim
Telefono '+355 68 521 0007 WhatsApp

Compare Listings

Erjon Caushi