Your search results

Jepet me qera Apartament 2+1+2, Mbrapa Ish Ekspozites

€ 450
Mbrapa Ish Ekspozites,
Favorite

Përshkrimi

💫Jepet me qera Apartament 2+1+2💫

📍Mbrapa Ish Ekspozites

🏡Kati 1 banim

🔺️Pallat ekzistues

📐Siperfaqe totale:75 m2

🔺️Perdoret dhe per ambiente biznesi

💶Cmimi: 450€

👉Per nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni:

☎️069 270 3400

Të dhënat

Property Id : 30891
Çmimi: € 450
Property Size: 75 m2

Fatmir Caushi

Contact Me

Rezervo nje takim
Call 0699957675 WhatsApp

Te ngjashme

€ 140,000

APARTAMENT 4+1 NE SHITJE

122 m2
Translate »

Compare Listings

Fatmir Caushi