Your search results

Jepet me Qera Apartament 2+1+2 tualete, Kmy, yzberisht

€ 400
Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1056, Albania,
Favorite

Përshkrimi

💥Jepet me Qera Apartament 2+1+2 tualete💥

📍Kmy, yzberisht

📐Siperfaqe totale 98m2, i mobiluar.

🏡Ndodhet ne katin e 2 banimi, pallati disponon ashensor.

🔺️I mobiluar, shtruar me parket dhe 2 kondicionere.

🏷Cmimi 400€

👉Per me shume foto dhe nje vizite ne prone kontaktoni ne nr:

☎️069 270 3400

Të dhënat

Property Id : 31370
Çmimi: € 400
Property Size: 98 m2
Property Lot Size: 98 m2

Star Real Estate

realestate@stargroup.com

Contact Me

Rezervo nje takim
Call 0692703400 WhatsApp
Translate »

Compare Listings

Star Real Estate