Your search results

Jepet me qera apartament 2+1+2 tualete, Kopeshti Botanik

€ 600
Kopeshti Botanik,
Favorite

Përshkrimi

💥Jepet me qera apartament 2+1+2 tualete

📍Kopeshti Botanik

👉(Njera nga dhomat e gjumit eshte me tualet dhe hidromasazh), me pamje nga pishina e apartamentit.

📐Sip 120 M2,

👉I mobiluar, e kompletuar totalisht

🏡Kati i pare banim

🏷700€

👉Per nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni:

☎️069 270 3400

Të dhënat

Property Id : 31143
Çmimi: € 600
Property Size: 120 m2

Star Real Estate

realestate@stargroup.com

Contact Me

Rezervo nje takim
Call 0692703400 WhatsApp

Te ngjashme

Translate »

Compare Listings

Star Real Estate