Your search results

Jepet me qera vile moderne 3 kateshe, Mihal Grameno, Tregu elektrik

€ 1,300
Tregu Elektrik, 64, Rruga Petro Nini Luarasi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1010, Albania,
Favorite

Përshkrimi

💥 Jepet me qera vile moderne 3 kateshe💥

📍Mihal Grameno, Tregu elektrik

🔺️E rinovuar sipas standarteve europiane.

🏡Ajer i paster dhe vend i qete.

📝Perbehet nga kati perdhes, bodrum & garazh, 3 kate me sip. banimi 300 m², tarrace 70 m² dhe 40 m² ballkon + 20 m² verande. 4 dhoma gjumi, kuzhine gatimi, studio, 2 sallone pritje. Aneksi i kompletuar me te gjitha paisjet elektrike, 3 tualete.

📐Siperfaqe totale 900 M2

🏷1300€/muaj

👉Per me shume foto dhe nje vizite ne prone kontaktoni ne nr:

☎️069 270 3400

Të dhënat

Property Id : 31353
Çmimi: € 1,300
Property Size: 900 m2
Property Lot Size: 900 m2
Dhoma: 4
Dhoma Gjumi: 4

Star Real Estate

realestate@stargroup.com

Contact Me

Rezervo nje takim
Call 0692703400 WhatsApp
Translate »

Compare Listings

Star Real Estate