Your search results

JEPET ME QIRA AMBIENT TEK PALLATI ME SHIGJETA

€ 400
Favorite

Përshkrimi

Jepet me qira ambient me siperfaqe 55m2.
Ndodhet tek  Pallati me shigjeta, prane Alpha Bank. Kati 0.
I investuar dhe i pershtatshem per klinike dentare, sallon bukurie etj
Cmimi 400€.

Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni.

Të dhënat e Pronës

Id: 30478
Çmimi: € 400
Sipërfaqja: 55 m2

Veçori dhe Komoditete

Compare Listings