Your search results

Jepet me qira apartament 2+1+2 prane kopshtit zoologjik

€ 750
Favorite

Përshkrimi

APARTAMENT 2+1+2 ME QIRA
Ne hyrje te Rr. Eduard Mano, prane Kopshtit Zoologjik

Organizimi:
•Kuzhine dhe dhome ndenje
•Dy dhoma gjumi (dopio)
•Dy tualete
•Dy ballkone
•Dy poste parkimi (garazhe, perfshire ne çmim)

• Arredim modern & i kuruar ne detaj
• Kati 4 (me ashensor)
• Sistem survejimi dhe sigurie

Çmimi 750 Euro

Per me shume informacion ose nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni!

Të dhënat e Pronës

Id: 30484
Çmimi: € 750

Veçori dhe Komoditete

Fatmir Caushi

Më Kontakto

Planifiko një takim
Telefono '+355 69 995 7675 WhatsApp

Similar Listings

Rezidenciale

SHITET VILE LUKSOZE BIG-TWIN NE PALASE, DHER...

€ 570,000
Dhoma Gjumi2
Tualete2
Size300 m2
2 Dhoma Gjumi
2 Tualete
300 m2
Shitet Vile Luksoze Big-Twin ne Kompleksin “Green Coast Resort & Residences” ne Palase. Vila ndodhet ne vijen e tret ...
Shitet Vile Luksoze Big-Twin ne Kompleksin “Green Coast Resort & Residences” ne Palase. Vila ndo ...
€ 570,000
Rezidenciale

Shitet apartament 2+1+2 tek rrethrrotullimi ...

€ 185,000
Dhoma Gjumi2
2 Dhoma Gjumi
Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 120 m2. Eshte totalisht i investuar dhe mobiluar. Pozicionohet ne katin e dyte ...
Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 120 m2. Eshte totalisht i investuar dhe mobiluar. Poziciono ...
€ 185,000
Rezidenciale

VILE ME QIRA TEK WHITE HOUSES, PRANE TEG

€ 2,500
Size250 m2
250 m2
VILE ME QIRA White Houses, prane TEG. Siperfaqja totale eshte 250 m2. Vila eshte e organizuar ne tre kate dhe totalisht ...
VILE ME QIRA White Houses, prane TEG. Siperfaqja totale eshte 250 m2. Vila eshte e organizuar ne tre ...
€ 2,500

Compare Listings

Fatmir Caushi