Your search results

JEPET ME QIRA SUPER APARTAMENT 1+1 TE SQUARE21

€ 550
Favorite

Përshkrimi

Super apartament me qira tek Square21, rruga e Kavajes

Tipologjia e apartamentit 1+1 me ballkon

Mobilim i ri dhe i pabanuar me pare

Cmimi 550 euro

 

Per me shume informacion ose nje vizite ne prone ju lutem mos hezitoni te na kontaktoni.

Të dhënat e Pronës

Id: 30491
Çmimi: € 550

Veçori dhe Komoditete

Grejs Nasufi

Më Kontakto

Planifiko një takim
Telefono 069 644 8584 WhatsApp

Similar Listings

SHITET SUPER VILE TE REZIDENCA PRIMAVERA, GJ...

€ 600
REZIDENCA PRIMAVERA , Gjiri i Lalezit SHITET VILA Siperfaqja e ndertimit 280 m2 Siperfaqja e truallit 650 m2 Pozicionuar ...
REZIDENCA PRIMAVERA , Gjiri i Lalezit SHITET VILA Siperfaqja e ndertimit 280 m2 Siperfaqja e trualli ...
€ 600

Shitet apartament 2+1+verande 171,4 m2 ne qe...

€ 320,000
Ne qender te Tiranes, ne fillim te rruges se Kavajes, shitet apartament 2+1. Apartamenti ka siperfaqe totale 94,7 m2 dhe ...
Ne qender te Tiranes, ne fillim te rruges se Kavajes, shitet apartament 2+1. Apartamenti ka siperfaq ...
€ 320,000

Shitet apartament me siperfaqe 171,4 m2 ne q...

Ne qender te Tiranes, ne fillim te rruges se Kavajes, shitet apartament 2+1. Apartamenti ka siperfaqe totale 94,7 m2 dhe ...
Ne qender te Tiranes, ne fillim te rruges se Kavajes, shitet apartament 2+1. Apartamenti ka siperfaq ...

Compare Listings

Grejs Nasufi