Your search results

Jepet restorant me qera, perballe Air Albania Ambasador 3

€ 4,000
Air Albania, 202, Rruga Mine Peza, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania,
Favorite

Përshkrimi

Jepet restorant me qera 💫

📍Perballe Air Albania Ambasador 3

📐Siperfaqe totale: 100m2

👉Restorant ne gjendje pune dhe klientele te ngritur

🏷Cmimi:4000 Euro

Të dhënat

Property Id : 30703
Çmimi: € 4,000
Property Size: 100 m2

Fatmir Caushi

Contact Me

Rezervo nje takim
Call 0699957675 WhatsApp
Translate »

Compare Listings

Fatmir Caushi