Your search results

JEPET SUPER APARTAMENT ME QIRA 1+1 TE SQUARE21

Favorite

Përshkrimi

Super apartament me qira tek Square21, rruga e Kavajes

Tipologjia e apartamentit 1+1 me ballkon

Mobilim i ri dhe i pabanuar me pare

Cmimi 550 euro

 

Per me shume informacion ose nje vizite ne prone ju lutem mos hezitoni te na kontaktoni.

Të dhënat

Property Id : 29650
Translate »

Compare Listings

Star Real Estate