Your search results

Jepet vile 3 kateshe me qira, tek White House Rezidence prane Teg

White house residence,
Favorite

Përshkrimi

Jepet Vile 3-katshe me qira, tek
White House Rezidence, prane TEG.
Siperfaqja totale eshte 250 m2
Vila eshte e organizuar ne tre kate dhe totalisht e mobiluar.
Kati 0 : Eshte i oganizuar ne nje sallon te bollshem me vetrat xhami he verande, oxhak funksional.
Ambienti i ngrenies bashke me kuzhine e vecuar si dhe tualeti i dites.
Kati 1: Dy Dhoma gjumi, Dhome me dy krevate teke, dhome me krevat dopio dhe tualet i perbashket.
Kati 2: Ndodhet dhoma master, me garderoben dhe tualetin e madh.
kati -1: Vjen openspace i cili munde te perdoretper palester apo vend argetimi, dhoma teknike, dhome lavanderi dhe tualet.
Oborri rreth e rrotull objektit ku ne cep te saj ndodhte nje barbeque e mbuluar per festa te ndryshme
Hapesire per parkim dy makina brenda oborrit.
Per me shume informacion mos hezitoni te na kontaktoni

Të dhënat

Property Id : 30613
Property Size: 250 m2

Fatmir Caushi

Contact Me

Rezervo nje takim
Call 0699957675 WhatsApp
Translate »

Compare Listings

Fatmir Caushi