Your search results

NE SHITJE 2 APARTAMENTE 2+1+1 & 1+1 PRANE KOPSHTIT ZOOLOGJIK

€ 320,000
Rruga Eduard Mano, prane Kopshtit Zoologjik,
Favorite

Përshkrimi

Shiten 2 apartamente 2+1+2 dhe 1+1 prane Kophtit Zoologjik, Rruga Eduard Mano.

Apartamentet jane ne katin e pare te nje objekti te ri 4 katesh dhe ndajne mure te perbashketa, qe do te thote mund te shfrytezohen si nje apartament i vetem ose te ndara. Siperfaqja totale e dy apartamenteve eshte 211 m2 prej te cilave 190 m2 siperfaqe neto.

Apartamenti 2+1+2 organizohet ne nje korridor qe ben shperndarjen ne nje sallon te madh (dhome ndenje bashke me kend gatimi), ne dy dhoma gjumi, dy tualete me ndricim natyral, dhe dhome garderobe.

Apartamenti 1+1 organizohet ne dhome ndenje me ballkon plus kuzhine, dhome gjumi dhe nje tualet.

Pallati eshte i pajisur me dural termik, grilla termike dhe sistem kapot.
Orientimi Jug-Lindje-Perendim bene qe apartamentet  te kene diell dhe drite natyrale gjate gjithe dites.
Apartamenti eshte i investuar ne sistemin e ndricimit dhe chiller per ngrohje-ftohje, parket ne gjithe siperfaqen e tij dhe nje arredim te kuruar per nje ambjent sa me te ngrohte.

Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Per me shume informacin ose nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni

Të dhënat e Pronës

Id: 30421
Çmimi: € 320,000
Dhoma: 6
Dhoma Gjumi: 3
Tualete: 3

Veçori dhe Komoditete

Veçori të tjera
Ajër i kondicionuar
Ashensor
Ballkon
Frigorifer
Grill
Jug
Kopesht
Lindje
Me hipoteke
Mobiluar
Parket
Perendim
Sistem chiller
Sistem kapot

Sonila Krasniqi

Më Kontakto

Planifiko një takim
Telefono '+355 674 881 216 WhatsApp

Similar Listings

Rezidenciale

SHITET APARTAMENT 3+1+2 PRANE KOPSHTIT ZOOLO...

€ 210,000
Dhoma Gjumi2
Tualete3
Size160 m2
2 Dhoma Gjumi
3 Tualete
160 m2
Shitet Apartament 3+1+2 me 3 ballkone, prane Kopshtit Zoologjik, ne Rrugen Shyqyri Brari. Apartamenti ka siperfaqe total ...
Shitet Apartament 3+1+2 me 3 ballkone, prane Kopshtit Zoologjik, ne Rrugen Shyqyri Brari. Apartament ...
€ 210,000

Compare Listings

Sonila Krasniqi