Your search results

NJE NGA REZIDENCAT ME TE BUKURA TE BREGDETIT TONE ADRIATIK NE SHITJE

€ 1,000,000
Hamallaj, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2010, Albania,
Favorite

Përshkrimi

Ne Shitje nje nga Rezidencat me te bukura te bregdetit tone ✨
6 Vila te organizuara per akomodim hotelerie.
Siperfaqe trualli 1500 m2.
Njolla e ndertimit 420 m2.

Pozicionimi shume prane detit, natyres dhe qetesise, si dhe distanca e afert me Kryeqytetin, dhe qendra tjera te banuara ben qe Rezidenca te jete nje atraksion turistik gjate gjithe vitit.

Konceptuar për të siguruar akomodim me te gjitha standartet e komoditetit, këto objekte rezidenciale 2 katëshe, ofrojnë 3 apartamente për çdo Vile.

Apartamentet e katit te pare ofrojnë një dhomë ndenje me kuzhinë, dhome gjumi, tualet si dhe nje ballkon për të shijuar gjelbërimin rrethues. Apartamentet e katit te dyte jane organizuar me dy dhoma gjumi, me te gjitha hapesirat e nevojshme per pushime familjare, organizime festive etj.
Të gjitha ambjentet përfitojnë maksimalisht nga ndriçimi natyral i diellit.

Perveç arredimit modern, nje tjeter veçori e kesaj prone eshte hapesira e gjelberuar, tejet e kuruar dhe shplodhese per organizime te ndryshme festive ne kendin dedikuar per barbecue.

Mos hezitoni te na kontaktoni per çdo informacion me shume!

Të dhënat

Property Id : 30561
Çmimi: € 1,000,000
Property Size: 1,500 m2
Year Built: 2022

Sonila Krasniqi

Konsulente Imobiliare
Member of: Star Real Estate

Sonila Krasniqi

Konsulente Imobiliare

Contact Me

Rezervo nje takim
Call 067 488 1216 WhatsApp

Te ngjashme

Rezidenciale
Translate »

Compare Listings

Sonila Krasniqi