Your search results

SHITET AMBIENT KOMERCIAL TEK KOMUNA E PARISIT

€ 160,000
Komuna e Parisit, Kompleksi Niku,
Favorite

Përshkrimi

Shitet ambient komercial tek Komuna e Parisit, Kompleksi Niku.

Siperfaqe 55 m2 neto dhe 65 bruto.

Ambienti ndodhet ne katin zero, te nje pallat te ri  buze rruges kryesore.

Ambienti i ofruar ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara dhe te zhvilluara te kryeqytetit nje pozion shume te mire per akses te shpejte ne rruge.

Siperfaqe 55 m2 neto dhe 65 bruto.

Mundesi e mire per investim .

Per me teper informacion apo nje vizite ne prone kontaktoni!

Të dhënat e Pronës

Id: 30476
Çmimi: € 160,000
Sipërfaqja: 65 m2

Veçori dhe Komoditete

Fatmir Caushi

Më Kontakto

Planifiko një takim
Telefono '+355 69 995 7675 WhatsApp

Compare Listings

Fatmir Caushi