Your search results

SHITET AMBIENT TEK PAZARI I RI

€ 55,000
Favorite

Përshkrimi

Shitet dyqani tek Pazari i Ri.
Me siperfaqe 40 m2 dhe 20 m2 kati siper .
-kondicioner
-qepen
-tualet
-depo

Cmimi 55.000 euro

Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni!
0692703400

Të dhënat e Pronës

Id: 30443
Çmimi: € 55,000
Sipërfaqja: 40 m2

Veçori dhe Komoditete

Veçori të tjera
Garazh

Fatmir Caushi

Më Kontakto

Planifiko një takim
Telefono '+355 69 995 7675 WhatsApp

Compare Listings

Fatmir Caushi