Your search results

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK FRESKU

€ 53,000
Fresk,
Favorite

Përshkrimi

Shitet apartament 1+1 totalisht i mobiluar  tek Fresku.

Siperfaqe totale 72.7 m2.

Organizohet me nje sallon ndenje bashke kuzhinen, nje dhome gjumi dhe nje tualet.

Cmimi 53.000 Euro.

Per me shume informacion ose vizite ne prone ju lutem na kontaktoni.

Të dhënat

Property Id : 29615
Çmimi: € 53,000
Dhoma: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualete: 1

Veçori dhe Komoditete

Veçori të tjera
Mobiluar
Parket

Contact Me

Rezervo nje takim
Call WhatsApp

Te ngjashme

Rezidenciale
Rezidenciale
Rezidenciale
Translate »

Compare Listings