Your search results

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK KODRA E DIELLIT

€ 60,000
Kodra e Diellit, Rruga Bill Klinton,
Favorite

Përshkrimi

Shitet apartament 1+1 tek Kodra e Diellit .

Siperfaqja e apartamentin eshte 50 m2 . Organizohet me nje sallon plus kuzhine, nje dhome gjumi dhe nje tualet.

Disponon dhe certifikate pronesie.

Cmimi 60000 Euro.

Per me teper informacion ju lutem na kontaktoni.

Të dhënat e Pronës

Id: 30460
Çmimi: € 60,000
Sipërfaqja: 50 m2
Dhoma: 1
Dhoma Gjumi: 1
Tualete: 1

Veçori dhe Komoditete

Veçori të tjera
Ajër i kondicionuar
Me hipoteke
Mobiluar
Parket

Erjon Caushi

Më Kontakto

Planifiko një takim
Telefono '+355 68 521 0007 WhatsApp

Similar Listings

Rezidenciale

APARTAMENT 2+1+2 NE SHITJE , MBI KRISTAL CEN...

€ 107,000
Dhoma Gjumi2
Tualete2
Size102 m2
2 Dhoma Gjumi
2 Tualete
102 m2
Shitet apartament 2+1+2 te eleonora. Apartamenti ka nje siperfaqe totale 102 m2 bruto dhe 90m2 neto . Ndodhet ne katin e ...
Shitet apartament 2+1+2 te eleonora. Apartamenti ka nje siperfaqe totale 102 m2 bruto dhe 90m2 neto ...
€ 107,000

Compare Listings

Erjon Caushi