Your search results

SHITET APARTAMENT 2+1 NE LINZE

€ 70,000
Linze, prane restorant Dy Luanet,
Favorite

Përshkrimi

Shitet apartament 2+1 ne Linze, prane restorant Dy Luanet.

Siperfaqja totale e apartamentit eshte 130 m2.

Pozicionohet ne katin e peste.

Cmimi 70.000 Euro.

Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni.

 

Të dhënat e Pronës

Id: 30472
Çmimi: € 70,000
Sipërfaqja: 130 m2
Dhoma: 3
Dhoma Gjumi: 1
Tualete: 2

Veçori dhe Komoditete

Veçori të tjera
Ashensor
Ballkon

Fatmir Caushi

Më Kontakto

Planifiko një takim
Telefono '+355 69 995 7675 WhatsApp

Compare Listings

Fatmir Caushi