Your search results

Shitet apartament 2+1 në Zog të zi

€ 145 000
Zogu i Zi, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania,
Favorite

Përshkrimi

Apartament ne shitje 2+1

📍 Zogu i zi , ngjitur me Doro city

•Me letra 108 m2

•Plus te perbashkta dhe nje ballkon = 124 m2

• Cmimi : 145.000

Të dhënat

Property Id : 30639
Çmimi: € 145 000
Property Size: 108 m2
Dhoma Gjumi: 2

Fatmir Caushi

Contact Me

Rezervo nje takim
Call 0699957675 WhatsApp

Te ngjashme

Translate »

Compare Listings

Fatmir Caushi