Your search results

Shitet apartament 2+1, Pas maternitetit te ri

€ 145,000
Pas maternitetit te ri,
Favorite

Përshkrimi

💫Shitet apartament 2+1💫

📍Pas maternitetit te ri

🔺️Ndertim i vitit 2020 me fasade te ventiluar.

🏡Kati i 5

🔺️Shitet teresisht i mobiluar, shtruar me parket dhe arredim modern.

📐Siperfaqe totale: 87.7 M2

👉Me dokumenta te rregullta hipotekore.

🏷Cmimi:145.000€

👉Per nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni:

☎️069 270 3400

Të dhënat

Property Id : 30947
Çmimi: € 145,000
Property Size: 87 m2

Fatmir Caushi

Contact Me

Rezervo nje takim
Call 0699957675 WhatsApp

Te ngjashme

€ 140,000

APARTAMENT 4+1 NE SHITJE

122 m2
Translate »

Compare Listings

Fatmir Caushi