Your search results

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK FRESKU

€ 70,000
Fresk,
Favorite

Përshkrimi

Shitet apartament ne fresk 2+1+2 ballkone ,

Kati 3 banim me orientimi veri-perendim.

Siperfaqe 106 m2 bruto dhe 95.8 neto.

Apartamenti shitet I mobiluar.

Perberja e apartamentit:
-Sallon bashke ma ambientin e gatimit.
-2 dhoma gjumi te bollshme
-2 tualete

r-2 ballkone
-Korridor shperndares

Per cdo informacion te metejshem na kontaktoni.

Të dhënat e Pronës

Id: 30475
Çmimi: € 70,000
Sipërfaqja: 106 m2
Dhoma: 3
Dhoma Gjumi: 1
Tualete: 2

Veçori dhe Komoditete

Veçori të tjera
Ballkon
Me hipoteke
Mobiluar
Veri-Perendim

Erjon Caushi

Më Kontakto

Planifiko një takim
Telefono '+355 68 521 0007 WhatsApp

Similar Listings

Rezidenciale

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK FRESKU

€ 53,000
Dhoma Gjumi1
Tualete1
Size73 m2
1 Dhoma Gjumi
1 Tualete
73 m2
Shitet apartament 1+1 totalisht i mobiluar  tek Fresku. Siperfaqe totale 72.7 m2. Organizohet me nje sallon ndenje bashk ...
Shitet apartament 1+1 totalisht i mobiluar  tek Fresku. Siperfaqe totale 72.7 m2. Organizohet me nje ...
€ 53,000
Rezidenciale

SHITET APARTAMENT 2+1 NE FRESK

€ 86,000
Dhoma Gjumi1
Tualete2
Size120 m2
1 Dhoma Gjumi
2 Tualete
120 m2
Shitet apartament 2+1 ne Fresk me nje pamje te mrekullueshme.  Siperfaqe totale 120 m2 Disponon hipoteke Kati i Shtate N ...
Shitet apartament 2+1 ne Fresk me nje pamje te mrekullueshme.  Siperfaqe totale 120 m2 Disponon hipo ...
€ 86,000
Rezidenciale

APARTAMENT NE SHITJE 2+1+2 NE FRESK

€ 90,000
Dhoma Gjumi2
Tualete2
2 Dhoma Gjumi
2 Tualete
Apartament per shitje 2+1+2 ne zonen e Freskut ne rrugen Muhamet Deliu. Apartamenti eshte me siperfaqe totale 123.6 m2 p ...
Apartament per shitje 2+1+2 ne zonen e Freskut ne rrugen Muhamet Deliu. Apartamenti eshte me siperfa ...
€ 90,000

Compare Listings

Erjon Caushi