Your search results

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK KOMPLEKSI KONTAKT

€ 115,000
21 Dhjetori Kompleksi Kontakt,
Favorite

Përshkrimi

Shitet apartament 2+1 tek zona e 21 Dhjetorit.

Pozicionohet ne katin e dyte, me siperfaqe totale 80.6 m2.

Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni.

 

Të dhënat e Pronës

Id: 30447
Çmimi: € 115,000
Sipërfaqja: 81 m2
Dhoma Gjumi: 1
Tualete: 2

Veçori dhe Komoditete

Sonila Krasniqi

Më Kontakto

Planifiko një takim
Telefono '+355 674 881 216 WhatsApp

Similar Listings

Rezidenciale

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE, TE 21 DHJETORI

€ 115,000
Apartament 2+1 ne shitje, te 21 Dhjetori, prane hotel Doro City. Siperfaqja totale eshte 115 m2, prej te cilave neto jan ...
Apartament 2+1 ne shitje, te 21 Dhjetori, prane hotel Doro City. Siperfaqja totale eshte 115 m2, pre ...
€ 115,000

Compare Listings

Sonila Krasniqi