Your search results

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK KONGRESI I MANASTIRIT

€ 90,000
Rruga Kongresi i Manastirit,
Favorite

Përshkrimi

Shitet apartament 2+1 tek rruga Kongresi i Lushnjes.

Me siperfaqe 97 m2.

Pallat i vitit 2000.

Disponon certefikate pronesie.

Cmimi 90000 Euro .

Per me teper informacion ju lutem na kontaktoni.

Të dhënat e Pronës

Id: 30467
Çmimi: € 90,000
Sipërfaqja: 97 m2
Dhoma: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualete: 2
Year Built: 2000

Veçori dhe Komoditete

Veçori të tjera
Me hipoteke
Mobiluar
Parket

Nea Real Estate

Më Kontakto

Planifiko një takim
Telefono WhatsApp

Compare Listings

Nea Real Estate