Your search results

SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE YZBERISHT

€ 85,000
Yzberisht,
Favorite

Përshkrimi

Shitet apartament në Yzberisht 2+1+2 + verande me siperfaqe 131 m2 total. Apartamenti ndodhet ne katin e pare banim.

Me orientim perendim.

Çmimi 85,000 Euro.

Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni.

Të dhënat e Pronës

Id: 30461
Çmimi: € 85,000
Sipërfaqja: 131 m2
Dhoma: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2

Veçori dhe Komoditete

Veçori të tjera
Perendim
Verande

Erjon Caushi

Më Kontakto

Planifiko një takim
Telefono '+355 68 521 0007 WhatsApp

Compare Listings

Erjon Caushi