Your search results

SHITET APARTAMENT 2+1+2 PRANE KRISTAL CENTER 155000 EURO

€ 155,000
tirane
Favorite

Përshkrimi

APARTAMENT PER SHITJE 2+1+2
NDODHET NE MBIKALIMIN PRANE KRISTAL CENTER, KOMUNA E PARISIT.
APARTAMENTI KA SIPERFAQE TOTALE 115 M2, NETO 105 M2.
PALLAT I VITIT 2010, ME ASHENSOR,I MIRE ADMINISTRUAR.
APARTAMENTI KA PLANIMETRI TE RREGULLT DHE HAPESIRA TE BOLLSHME NE SECILEN DHOME.
ORGANIZIMI: KORRIDOR SHPERNDARES, DHOME NDENJE DHE KUZHINE BASHKE, DY DHOMA GJUMI, DY TUALETE, DEPO, DHE BALLKON ME DALJE NGA SALLONI.
SHITET I MOBILUAR SI NE FOTO.
DISPONON DOKUMENTACION TE RREGULLT.

PER ME SHUME INFORMAICION OSE NJE VIZITE NE PRONE JU LUTEM ME KONTAKTINI.
067 488 1216

Të dhënat

Property Id : 30336
Çmimi: € 155,000
Property Size: 115 m2
Dhoma: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2
Year Built: 2010
Floors No: 5

Sonila Krasniqi

Konsulente Imobiliare
Member of: Star Real Estate

Sonila Krasniqi

Konsulente Imobiliare

Contact Me

Rezervo nje takim
Call 067 488 1216 WhatsApp

Te ngjashme

Rezidenciale
Translate »

Compare Listings

Sonila Krasniqi