Your search results

SHITET APARTAMENT 2+1+2 TEK KULLAT BINJAKE

Kullat Binjake,
Favorite

Përshkrimi

Shitet apartament 2+1+2 tek Kullat Binjake.

Apartament perbehet nga 1 sallon bashke plus kuzhine, 2 dhoma gjumi dhe 2 tualete.

Shitet I mobiluar me kondicioner ne cdo dhome dhe sobe me pelete.

  • Siperfaqe totale 124m2
  • . Kati 3 banim.
  •  Pallat I ri me ashensor.
  • Orjentimi lindje perndim.
  • Çmimi 2000€/m2.

Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni.

Të dhënat e Pronës

Id: 30439
Dhoma: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualete: 2

Veçori dhe Komoditete

Veçori të tjera
Ashensor

Erjon Caushi

Më Kontakto

Planifiko një takim
Telefono '+355 68 521 0007 WhatsApp

Compare Listings

Erjon Caushi