Your search results

Shitet apartament 2+1+2 tek rrethrrotullimi i Zogut te Zi

€ 185,000
Favorite

Përshkrimi

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 120 m2.

Eshte totalisht i investuar dhe mobiluar.

Pozicionohet ne katin e dyte banim, ne pallat te ri.

Cmimi 185.000 euro.

Disponon 1 post parkimi per shitje ne vleren 15.000 euro.

Per me shume informacion ose nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni.

 

Të dhënat e Pronës

Id: 30483
Çmimi: € 185,000
Dhoma: 2
Dhoma Gjumi: 2

Veçori dhe Komoditete

Veçori të tjera
Ashensor
Ballkon
Me hipoteke

Fatmir Caushi

Më Kontakto

Planifiko një takim
Telefono '+355 69 995 7675 WhatsApp

Compare Listings

Fatmir Caushi