Your search results

Shitet apartament 2+1+2 tualete +2 ballkone, Komuna e Parisit

€ 200,000
Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania,
Favorite

Përshkrimi

💫Shitet apartament 2+1+2 tualete +2 ballkone💫

📍Komuna e Parisit

🏡Kati 6 me ashensor

📐Siperfaqe 118 m² total dhe 109 m² neto.

🌅Orientimi jug lindje dhe veri.

📝Apartamenti perbehet nga 1 koridor i cili ndermjeteson shperndarjen e sallonit te ndenjes me ambientin e gatimit, 2 dhoma gjumi ku njera eshte me tualet. Dhe 2 ballkone.

🏷Çmimi 200.000 euro

👉Per nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni:

☎️069 270 3400

Të dhënat

Property Id : 31085
Çmimi: € 200,000
Property Size: 118 m2
Dhoma Gjumi: 2

Star Real Estate

realestate@stargroup.com

Contact Me

Rezervo nje takim
Call 0692703400 WhatsApp

Te ngjashme

Rezidenciale
Rezidenciale
Translate »

Compare Listings

Star Real Estate