Your search results

Shitet apartament 2+1+verande 171,4 m2 ne qender te Tiranes, rruga e Kavajes

€ 320,000
Favorite

Përshkrimi

Ne qender te Tiranes, ne fillim te rruges se Kavajes, shitet apartament 2+1.

Apartamenti ka siperfaqe totale 94,7 m2 dhe siperfaqe verande 76.7 m2.

Pozicionohet ne katin e 10 dhe te fundit.

Eshte i pajisur me dokumentacion te rregullt dhe me hipoteke.

Planimetria dhe pozicionimi perfekt ne zemer te Tiranes, e bejne kete apartament teper te vecante.

Veranda ka pamje te lire panoramike, dhe privatesia eshte maksimale.

Cmimi 320.000 euro

Per informacione me te detajuara apo nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni.

Të dhënat e Pronës

Id: 30486
Çmimi: € 320,000

Veçori dhe Komoditete

Fatmir Caushi

Më Kontakto

Planifiko një takim
Telefono '+355 69 995 7675 WhatsApp

Similar Listings

SHITET SUPER VILE TE REZIDENCA PRIMAVERA, GJ...

€ 600
REZIDENCA PRIMAVERA , Gjiri i Lalezit SHITET VILA Siperfaqja e ndertimit 280 m2 Siperfaqja e truallit 650 m2 Pozicionuar ...
REZIDENCA PRIMAVERA , Gjiri i Lalezit SHITET VILA Siperfaqja e ndertimit 280 m2 Siperfaqja e trualli ...
€ 600

JEPET ME QIRA SUPER APARTAMENT 1+1 TE SQUARE...

€ 550
Super apartament me qira tek Square21, rruga e Kavajes Tipologjia e apartamentit 1+1 me ballkon Mobilim i ri dhe i paban ...
Super apartament me qira tek Square21, rruga e Kavajes Tipologjia e apartamentit 1+1 me ballkon Mobi ...
€ 550

Shitet apartament me siperfaqe 171,4 m2 ne q...

Ne qender te Tiranes, ne fillim te rruges se Kavajes, shitet apartament 2+1. Apartamenti ka siperfaqe totale 94,7 m2 dhe ...
Ne qender te Tiranes, ne fillim te rruges se Kavajes, shitet apartament 2+1. Apartamenti ka siperfaq ...

Compare Listings

Fatmir Caushi