Your search results

SHITET APARTAMENT 3+1+2, KOMUNA E PARISIT

€ 195,000
komuna e parisit,
Favorite

Përshkrimi

 SHITET APARTAMENT 3+1+2 tualete.
 Komuna e Parisit, perballe Kika 1
 Siperfaqe 150 m2 bruto (140 m2 neto)
Cmimi 1300 Eur m2
 Kati 2 banimi, orientim veri-perendim.
Apartamenti eshte i veshur me sistem kapot., dhe organizohet ne sallon me kuzhine me vete, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 3 ballkone.

Të dhënat e Pronës

Id: 30424
Çmimi: € 195,000
Sipërfaqja: 150 m2
Dhoma: 4
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 3
Year Built: 2004

Veçori dhe Komoditete

Veçori të tjera
Ajër i kondicionuar
Ashensor
Ballkon
Depo/Zyre
Frigorifer
Grill
Jug-Perendim
Me hipoteke
Mobiluar
Parket
Sistem kapot

Erjon Caushi

Më Kontakto

Planifiko një takim
Telefono '+355 68 521 0007 WhatsApp

Compare Listings

Erjon Caushi