Your search results

SHITET APARTAMENT 3+1+2 PRANE KOPSHTIT ZOOLOGJIK

€ 210,000
Rruga Shyqyri Brari, Tirane,
Favorite

Përshkrimi

Shitet Apartament 3+1+2 me 3 ballkone, prane Kopshtit Zoologjik, ne Rrugen Shyqyri Brari.
Apartamenti ka siperfaqe totale 160 m2 nga te cilat 150 m2 jane neto dhe organizohet ne nje korridor te bollshem qe ben shperndarjen ne dhomen e ndjenjes dhe kuzhine, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe tre ballkone.
Ambjenti i ndenjes dhe dy nga dhomat e gjumit marrin drite natyrale nga vetratat e ballkonit qe gjithashtu mundeson nje pamje mjaft te bukur te zones perreth.
Apartamenti ndodhet ne katin e 9 te nje pallati te ri, me orientim Veri-Lindje-Perendim.
Apartamenti shitet i mobiluar si ne fotot bashkangjitur.
Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Per me shume informacion ose nje vizite ne prone ju lutem na kontaktoni.

Të dhënat e Pronës

Id: 30423
Çmimi: € 210,000
Sipërfaqja: 160 m2
Dhoma: 4
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 3

Veçori dhe Komoditete

Veçori të tjera
Ajër i kondicionuar
Ashensor
Ballkon
Frigorifer
Lindje
Me hipoteke
Mobiluar

Erjon Caushi

Më Kontakto

Planifiko një takim
Telefono '+355 68 521 0007 WhatsApp

Similar Listings

Rezidenciale

NE SHITJE 2 APARTAMENTE 2+1+1 & 1+1 PRAN...

€ 320,000
Dhoma Gjumi3
Tualete3
3 Dhoma Gjumi
3 Tualete
Shiten 2 apartamente 2+1+2 dhe 1+1 prane Kophtit Zoologjik, Rruga Eduard Mano. Apartamentet jane ne katin e pare te nje ...
Shiten 2 apartamente 2+1+2 dhe 1+1 prane Kophtit Zoologjik, Rruga Eduard Mano. Apartamentet jane ne ...
€ 320,000

Compare Listings

Erjon Caushi