Your search results

SHITET APARTAMENT 3+1+2 TE KODRA E DIELLIT 2

€ 215,000
Rezidenca Kodra e Diellit 2
Favorite

Përshkrimi

Shitet apartament 3+1+2 tualete dhe super verandë te Kodra e Diellit 2.
Ndodhet ne katin e katert te nje objekti te ri qe eshte ne faze ndertimi, ne fazen e ndarjes se ambienteve te brendshme.
Apartamenti eshte me siperfaqe 130.03 m2 nga te cilat 20.76 m2 jane te perbashketa.
Organizohet nga 3 dhoma gjumi, nje sallon bashke me kuzhinen dhe 2 tualete ku njeri eshte ne dhomen matrimoniale. Apartamenti ka gjithashtu dhe nje verande me siperfaqe 106.51 m2 e cila ofron nje pamje te mrekullueshme te zones perreth.
Posedon dhe 2 post parking ne -1 te paperfshire ne cmim.

Të dhënat e Pronës

Id: 30427
Çmimi: € 215,000
Sipërfaqja: 130 m2
Dhoma: 4
Dhoma Gjumi: 1
Tualete: 3
Year Built: 2022

Veçori dhe Komoditete

Veçori të tjera
Faze ndertimi

Erjon Caushi

Më Kontakto

Planifiko një takim
Telefono '+355 68 521 0007 WhatsApp

Similar Listings

Rezidenciale

SHITET VILE LUKSOZE BIG-TWIN NE PALASE, DHER...

€ 570,000
Dhoma Gjumi2
Tualete2
Size300 m2
2 Dhoma Gjumi
2 Tualete
300 m2
Shitet Vile Luksoze Big-Twin ne Kompleksin “Green Coast Resort & Residences” ne Palase. Vila ndodhet ne vijen e tret ...
Shitet Vile Luksoze Big-Twin ne Kompleksin “Green Coast Resort & Residences” ne Palase. Vila ndo ...
€ 570,000
Rezidenciale

Shitet apartament 2+1+2 tek rrethrrotullimi ...

€ 185,000
Dhoma Gjumi2
2 Dhoma Gjumi
Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 120 m2. Eshte totalisht i investuar dhe mobiluar. Pozicionohet ne katin e dyte ...
Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 120 m2. Eshte totalisht i investuar dhe mobiluar. Poziciono ...
€ 185,000
Rezidenciale

VILE ME QIRA TEK WHITE HOUSES, PRANE TEG

€ 2,500
Size250 m2
250 m2
VILE ME QIRA White Houses, prane TEG. Siperfaqja totale eshte 250 m2. Vila eshte e organizuar ne tre kate dhe totalisht ...
VILE ME QIRA White Houses, prane TEG. Siperfaqja totale eshte 250 m2. Vila eshte e organizuar ne tre ...
€ 2,500

Compare Listings

Erjon Caushi