Your search results

Shitet Apartament Duplex 2+1+2, Kodra e Diellit

€ 181 000
Kodra e Diellit, Kodra e Diellit 1, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania,
Favorite

Përshkrimi

Shitet Apartament Duplex 2+1+2

📍 Kodra e Diellit 2

📐Siperfaqe totale: 110.3 m2

👉Duplex

👉Mobilim modern me pajisje te koheve te fundit

👉E rrethuar nga qetesia dhe ajri i fresket i natyres, te jep mundesine te shijosh gjelberimin e zones si dhe pamjen piktoreske qe te servir pozicioni gjeografik ku ndodhet

🏷 Cmimi: 181.000 €

👉Per nje vizite ne prone na kontaktoni ne nr e telefonit me poshte:

Të dhënat

Property Id : 30701
Çmimi: € 181 000
Property Size: 110 m2
Dhoma Gjumi: 2

Fatmir Caushi

Contact Me

Rezervo nje takim
Call 0699957675 WhatsApp

Te ngjashme

Rezidenciale
Rezidenciale
Rezidenciale
Translate »

Compare Listings

Fatmir Caushi