Your search results

Shitet apartament me siperfaqe 171,4 m2 ne qender te Tiranes, ne fillim te rruges se Kavajes

Favorite

Përshkrimi

Ne qender te Tiranes, ne fillim te rruges se Kavajes, shitet apartament 2+1.

Apartamenti ka siperfaqe totale 94,7 m2 dhe siperfaqe verande 76.7 m2.

Pozicionohet ne katin e 10 dhe te fundit.

Eshte i pajisur me dokumentacion te rregullt dhe me hipoteke.

Planimetria dhe pozicionimi perfekt, e bejne kete apartament teper te vecante.

Veranda ka pamje te lire panoramike, dhe privatesia eshte maksimale.

Cmimi

Per informacione me te detajuara apo nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni.

Të dhënat

Property Id : 29644

Te ngjashme

Rezidenciale
Komerciale
Rezidenciale
€ 3,000

Jepet me qera Vile 4 kateshe

4 BD
600 m2
Translate »

Compare Listings

Star Real Estate