Your search results

Shitet apartament tek “Rezidenca Mine Peza”

€ 1,400
Mine Peza, Rruga Mine Peza, Cham Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania,
Favorite

Përshkrimi

Shitet apartament tek “Rezidenca Mine Peza”

• Tipologjia 3+1+2
• Siperfaqe totale 152 m2
• Planimetri e mireshfrytezuar

Pozicionuar ne zemer te Tiranes, me akses te menjehershem me qendren, garanton nje standart te larte jetese. Akses i cili perdoret me se miri dhe per investim.
Cilesia e larte e ndertimit dhe pamja e lire e bejne kompleksin mjaft te preferuar per banim.
Cmimi: 1400 E m2

Të dhënat

Property Id : 30674
Çmimi: € 1,400
Property Size: 152 m2
Dhoma Gjumi: 3

Fatmir Caushi

Contact Me

Rezervo nje takim
Call 0699957675 WhatsApp
Translate »

Compare Listings

Fatmir Caushi