Your search results

SHITET DYQAN BUZE RRUGES KARL GEGA

€ 170,000
Favorite

Përshkrimi

Shitet dyqan buze rruges Karl Gega.

Dyqani eshte aktualisht me qera.

Nje nga zonat me te preferuara per momentin prane bulevardit te ri.

Sip: 63.6 m2

Lartesi 4 m

2500 euro/m2

Të dhënat

Property Id : 29583
Çmimi: € 170,000
Property Size: 73 m2

Veçori dhe Komoditete

Veçori të tjera
Me hipoteke
Qender Qyteti

Contact Me

Rezervo nje takim
Call WhatsApp
Translate »

Compare Listings